Často kladené dotazy

Nenašli jste na našich stránkách informaci, která je pro Vás důležitá? Zajímají Vás podrobnosti? Podívejte se, na co se nás naši zákazníci ptají nejčastěji.

Kolik si mohu půjčit?

Půjčka České spořitelny je vyplácena od 20 000 do 700 000 Kč.

Kdy dostanu peníze?

Peníze si můžete ihned po podpisu smlouvy vybrat na pobočce v pokladně, případně si je můžete nechat zaslat na svůj bankovní účet.

Jaké doklady potřebuji k vyřízení půjčky?

Bude Vám stačit pouze jeden doklad totožnosti. Dále je nutno předložit potvrzení o příjmu od zaměstnavatele (pokud Vám příjem není zasílán na účet České spořitelny). Pro podnikatele platí povinnost předložit daňové přiznání za minulé zdaňovací období, doklad o zaplacení daně a doklady potvrzující oprávnění podnikat.

Jak probíhá splácení úvěru?

Úvěr budete splácet měsíčními splátkami po dobu, kterou si sami zvolíte, maximálně však 7 let. Peníze se budou automaticky strhávat z Vašeho bankovního účtu (nemusí být u České spořitelny) na základě souhlasu s inkasem. Datum splátky si můžete sami vybrat. Např. pokud Vám výplata chodí 10. den v měsíci, splátku si můžete nastavit na 11.

Půjčujete klientům se záznamem v registru dlužníků?

Ne, klientům se záznamem v registru nepůjčujeme. Pokud máte negativní záznam v centrálním registru dlužníků, snažte se záznam odstranit.

Proč půjčku od České spořitelny?

  • Půjčíme Vám od 20 000 do 700 000 Kč
  • Bez ručitele a dokládání účelu
  • Výši splátky i dobu splatnosti si vyberete sami
Zažádat o půjčku