výhodná hypotéka česká spořitelna

Výhodná hypotéka
České Spořitelny

 • Sazba od 2,19 % ročně
 • Variabilita splátek
 • Vyřízení bez poplatků
Hypotéka České spořitelny

Hezké bydlení.
Pohodový život.
Rozumná investice do budoucna.

 

Hypotéka - nezávázná kalkulačka

Proč hypotéku právě od nás?

 • Úroková sazba od 2,19 % p.a. Splátky hypotéky můžete odkládat, snižovat
  a mimořádně splácet.
 • Vyřízení a správa úvěru zdarma S naší hypotékou neplatíte žádné poplatky
  za vyřízení ani správu úvěru.
 • Úprava splátek Měsíční platbu můžete snížit nebo zvýšit
  až o 30 % nebo přerušit splácení
  až na 3 měsíce úplně.
 • Možnost mimořádných splátek Jednou ročně můžete vložit splátku ve výši
  až 20 % částky úvěru a snížit si tak jistinu.
 

Často kladené dotazy

Co mám dělat, když chci zažádat o hypotéku?

Stačí vyplnit nezávaznou kalkulaci. Poté vás bude kontaktovat náš operátor a dohodne se s vámi na dalším postupu. Sami si můžete zvolit délku splatnosti úvěru i dobu fixace podle toho, jak to vyhovuje vašim potřebám. Po dobu fixace je úroková sazba pevně sjednána.

Jaká bude výše měsíční splátky hypotéky od České spořitelny?

Výši měsíční splátky hypotéky České spořitelny vám pomůže zjistit naše kalkulačka. Díky ní během pár minut zjistíte, kolik budete měsíčně splácet u České spořitelny.

Mám zájem o refinancování hypotéky. Můžu k tomu využít produkt od České spořitelny?

Samozřejmě, refinancování je jednoduché – nemusíte dokládat své příjmy ani žádat o nový odhad nemovitosti. Pokud Vám stále běží fixace, výhodnou úrokovou sazbu vám garantujeme i celý rok před sjednáním.

Reprezentativní příklad: Celková výše úvěru 1 800 000 Kč, výše jednotlivých měsíčních splátek 7 826 Kč (splátky zahrnují jistinu a úrok), počet splátek: 300, úroková sazba fixovaná na 5 let ve výši 2,19 % ročně, poplatky spojené s úvěrem, které jsou součástí celkových nákladů úvěru: správní poplatky za vklad a výmaz zástavního práva do katastru nemovitostí 2 000 Kč, náhrada nákladů spojených s vypracováním odhadu nemovitosti 3 900 Kč, doba trvání úvěru: 25 let, roční procentní sazba nákladů činí 2,27 % a celková částka splatná spotřebitelem 2 354 444 Kč (za předpokladu, že se úroková sazba po celou dobu trvání úvěrového vztahu nezmění)

Poskytovatel neposkytuje radu dle § 85 zákona o spotřebitelském úvěru c. 257/2016 Sb. Dále upozorňujeme, že veškeré zobrazené výpočty a údaje, včetně případného údaje o úrokové sazbě či výši splátky úvěru, jsou pouze orientační. Konečné parametry úvěru se mohou lišit v závislosti na vaší bonitě a výsledcích posouzení vaší schopnosti splácet úvěr a budou uvedeny ve smlouvě o úvěru.