konsolidace půjček česká spořitelna

Výhodná konsolidace
České Spořitelny

 • Nižší měsíční splátky
 • Splátkové prázdniny
 • Až o 15 splátek méně
Proč konsolidovat s Českou spořitelnou?

Sloučení půjček od České spořitelny Vám umožní spojit úvěry, kreditní karty nebo kontokorenty do jednoho.

 

Konsolidace půjček - nezávázná kalkulačka

Vaše současné úvěry

Odebrat
Odebrat
Odebrat
Odebrat
Odebrat
Odebrat
Odebrat
Odebrat
Odebrat
Přidat další úvěr
Celkem 0 Kč 0 Kč

Údaje o žadateli

Proč konsolidovat právě u nás?

 • Splátkové prázdniny Bojíte se, že vám nevyjdou peníze na pravidelnou splátku? Buďte bez obav, i na to myslíme! Jen u nás si můžete bez jakýchkoliv sankcí 2× ročně zažádat o odklad řádné měsíční splátky.
 • Až o 15 splátek méně Při sloučení půjček se splatností 96 měsíců a jejich řádném splácení vám odpustíme 12 měsíčních splátek.
 • Variabilní splátky Někdy je výše splátky příliš vysoká a jindy byste si mohli dovolit uhradit vyšší částku? Žádný problém! S námi si můžete měsíční splátku bez problémů snížit nebo zvýšit, a to až o 50 %.
 • 60 dní na odstoupení od smlouvy Nejste si jistí, jestli jste se rozhodli správně? Dáváme vám možnost všechno si důkladně promyslet. Do 60 dnů od podpisu proto můžete bezplatně odstoupit od smlouvy.
 • Změna data měsíční splátky Chodí vám výplata o pár dní později a chcete mít 100% jistotu, že měsíční splátku dokážete uhradit včas? V tom případě si můžete bezplatně změnit datum splátky podle svých představ!
 

Často kladené dotazy

Čeho se týká konsolidace půjček u České spořitelny?

S Českou spořitelnou si můžete sloužit jakékoliv závazky - půjčky, úvěry, kreditní karty i kontokorenty. A to z jakékoliv banky či nebankovní společnosti.

Co potřebuji ke sloužení půjček u České spořitelny?

Ke konsolidaci půjček u České spořitelny potřebujete:

 • Doklad totožnosti.
 • Doložení příjmů (pokud Vám výplata nechodí na účet u České spořitelny)
 • Smlouvy všech konsolidovaných úvěrů mimo Českou spořitelnu

Do jaké částky mohu své úvěry či půjčky sloučit?

Své půjčky můžete u České spořitelny sloužit až do výše 700 tisíc korun. Navíc můžete získat další peníze navíc, aniž byste prokazovali, k čemu je použijete.

Zažádal jsem o dodatečné navýšení úvěru ke konsolidaci. Kdy dostanu peníze?

Peníze si můžete ihned po podpisu smlouvy vybrat na pobočce v pokladně, případně si je můžete nechat zaslat na svůj bankovní účet.

Jaká výše splátek mě čeká při konsolidaci půjček u České spořitelny?

Výši jednotlivých splátek při sloučení půjček u České spořitelny vám pomůže zjistit kalkulačka konsolidací. Díky ní během pár minut zjistíte, kolik ušetříte u České spořitelny. Splátku si navíc můžete podle vlastních potřeb variabilně snižovat či zvyšovat až o 50 %.

Jak dlouho budu splácet novou půjčku u České spořitelny?

Délku splácení si volíte sami. Pohybuje se od 12 do 84 měsíců.

Jak probíhá splácení úvěru u České spořitelny?

Úvěr České spořitelny je splácen pravidelnými měsíčními splátkami, splácení probíhá převodem z účtu klienta na základě souhlasu s inkasem, bezhotovostně. Abyste mohli půjčku České spořitelny získat, nemusíte mít u České spořitelny účet, platby mohou probíhat i z účtu vedeného u jiné banky.

Mám zájem o refinancování úvěru. Můžu k tomu využít konsolidaci České spořitelny?

Konsolidaci půjček u České spořitelny můžete využít i tehdy, jestliže máte řadu nevýhodných úvěrů a rádi byste je refinancovali. Polepšíte si s úrokem, navíc vám ubydou starosti s hlídáním všech termínů a snížíte všechny měsíční poplatky na minimum.

Reprezentativní příklad:

Úvěr ve výši 280 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 12,3 % ročně má měsíční splátku 4 603 Kč. Jednorázový poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti o úvěr činí 2 800 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru 0 Kč a měsíční poplatek za vedení osobního účtu 0 Kč, RPSN je 13,4 % a celková částka splatná spotřebitelem 443 119 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 9,7 % ročně, RPSN 10,4 % a celková částka splatná spotřebitelem 387 970 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek jsou uvedeny v úvěrové smlouvě. Maximální výše RPSN je 15,5 %.