Pro informace volejte 226 258 748

Spočítejte si, na kolik vás hypotéka měsíčně vyjde

  • Vyplnění údajů
  • Výpočet splátky

Reprezentativní příklad


Celková výše úvěru 1.800.000 Kč, výše jednotlivých měsíčních splátek 8.284 Kč (splátky zahrnují jistinu a úrok), počet splátek: 300, úroková sazba fixovaná na 5 let ve výši 2,69 % ročně, poplatky spojené s úvěrem, které jsou součástí celkových nákladů úvěru: správní poplatky za vklad a výmaz zástavního práva do katastru nemovitostí 2 000 Kč, náhrada nákladů spojených s vypracováním odhadu nemovitosti 3.900 Kč, doba trvání úvěru: 25 let, roční procentní sazba nákladů činí 2,79 % a celková částka splatná spotřebitelem 2.492.496 Kč (za předpokladu, že se úroková sazba po celou dobu trvání úvěrového vztahu nezmění).

Upozorňujeme, že úvěrová kalkulačka má pouze informativní charakter. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy ani o žádný jiný dokument či jiné právní jednání, které by vedly k naší povinnosti uzavřít s vámi smlouvu o úvěru nebo jakoukoliv jinou smlouvu o bankovních službách.

Všechny zobrazené výpočty a údaje, včetně případného údaje o úrokové sazbě či výši splátky úvěru, jsou orientační. Konečné parametry úvěru se mohou lišit podle výsledků posouzení vaší schopnosti splácet úvěr a budou uvedeny ve smlouvě o úvěru.

Úrokové sazby zohledňují slevu za splácení z aktivního Osobního účtu ČS (Osobního konta ČS; 0,5 %), slevu za sjednané pojištění schopnosti splácet od PČS (0,2 %). Úrokové sazby jsou platné do 80 % hodnoty nemovitosti stanovené na základě ocenění (LTV).

Poskytovatel neposkytuje radu dle § 85 zákona o spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb.

Výhodná hypotéka od České spořitelny

  • Úroková sazba od 2,49 %
  • Fixace až na 10 let
  • Nastavení splátek dle potřeby
  • Vyřízení i vedení zdarma

Ocenění nemovitosti zdarma

Odhad ceny bytu potřebný k vyřízení hypotéky pro vás nyní bezplatně zajistíme přímo v pobočce. Akce trvá do 11. 2. 2018.

Naše hlavní benefity

Nízká úroková sazba

U České spořitelny získáte hypoteční úvěr s úrokovou sazbou už od 2,29 % ročně.

Žádné poplatky

Za vyřízení hypotečního úvěru ani správu úvěrového účtu nezaplatíte ani korunu.

Zajímavé slevy

Splácíte-li z aktivně využívaného účtu od České spořitelny, máte nárok na slevu z úroku.

Přizpůsobení splátek

Měsíční splátku můžete snížit nebo zvýšit až o 30 %, nebo přerušit splácení až na 3 měsíce.

Výhodné pojištění

K hypotéce si můžete, a to i dodatečně, sjednat pojištění proti neschopnosti splácet.

Možnost refinancování

Převedeme vaši starou hypotéku k nám. Snížíte si tak vaši měsíční splátku i úrokovou sazbu.

Časté otázky

Mám zájem o hypotéku od České spořitelny, jak o ni mohu zažádat?

Stačí vyplnit nezávaznou kalkulaci. Poté vás bude kontaktovat náš operátor a dohodne se s vámi na dalším postupu. Sami si můžete zvolit délku splatnosti úvěru i dobu fixace podle toho, jak to vyhovuje vašim potřebám. Po dobu fixace je úroková sazba pevně sjednána.

Výši měsíční splátky hypotéky České spořitelny vám pomůže zjistit naše kalkulačka. Díky ní během pár minut zjistíte, kolik budete měsíčně splácet u České spořitelny.

Samozřejmě, refinancování je jednoduché – nemusíte dokládat své příjmy ani žádat o nový odhad nemovitosti. Pokud vám stále běží fixace, výhodnou úrokovou sazbu vám garantujeme i celý rok před sjednáním.