Pro informace volejte 226 258 748

Kalkulačka konsolidace od České spořitelny

Spočítejte si, kolik díky konsolidaci měsíčně ušetříte

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 200 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 4,9 % ročně má měsíční splátku 2 535 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 2 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 5,4 % a celková částka splatná spotřebitelem 245 360 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě. Česká spořitelna poskytuje úvěry se splatností od 12 do 120 měsíců, max. RPSN je 15,7 %.

Často kladené dotazy

 1. S Českou spořitelnou si můžete sloužit jakékoliv závazky - půjčky, úvěry, kreditní karty i kontokorenty. A to z jakékoliv banky či nebankovní společnosti.
 2. Ke konsolidaci půjček u České spořitelny potřebujete:
  • doklad totožnosti,
  • doložení příjmů (pokud Vám výplata nechodí na účet u České spořitelny),
  • smlouvy všech konsolidovaných úvěrů mimo Českou spořitelnu.
 3. Své půjčky můžete u České spořitelny sloužit až do výše 800 tisíc korun. Navíc můžete získat další peníze navíc, aniž byste prokazovali, k čemu je použijete.
 4. Peníze si můžete ihned po podpisu smlouvy vybrat na pobočce v pokladně, případně si je můžete nechat zaslat na svůj bankovní účet.
 5. Délku splácení si volíte sami. Pohybuje se od 12 do 120 měsíců.
 6. Úvěr České spořitelny je splácen pravidelnými měsíčními splátkami, splácení probíhá převodem z účtu klienta na základě souhlasu s inkasem, bezhotovostně. Abyste mohli půjčku České spořitelny získat, nemusíte mít u České spořitelny účet, platby mohou probíhat i z účtu vedeného u jiné banky.
Už víte o konsolidaci České spořitelny vše?
VYPOČÍTEJTE SI, JAKA BUDE VAŠE SPLÁTKA